Zadzwoń teraz (+48) 695 439 808

   We współczesnym budownictwie standardem stało się stosowanie ciekawych rozwiązań przestrzennych. Chodzi mianowicie o uwzględnienie na etapie projektowania kilku dodatkowych metrów kwadratowych powierzchni z przeznaczeniem na garderobę, która zwykle usytuowana jest obok tak zwanej głównej sypialni. Nie znaczy to jednak, iż właściciele starszych nieruchomości nie mają szansy na wykonanie garderoby na wymiar. W naszej pracy spotykamy klientów, którzy dokonują niemalże cudów w przysłowiowym M.

zabudowa garderoby warszawa

   Podobnie jak przy klasycznych szafach na wymiar, planując zabudowę garderoby należy dopasować ją do stylu życia i pracy. I tak jeżeli na co dzień ubieramy się elegancko większą cześć garderoby będą stanowiły drążki, pantografy lub też gotowe wieszaki na spodnie, spódnice i krawaty. Natomiast jeżeli preferujemy i mamy możliwość ubierać się w stylu sportowym, to dominującą część naszej garderoby będą stanowiły półki.

zabudowa garderoby warszawa

   Klienci często zastanawiają się czy w garderobie należy zamykać szafki frontami. Z doświadczenia wiemy, że odpowiedź na to pytanie nie jest prosta i zależy od wielu czynników, między innymi od umiejscowienia garderoby, przeznaczenia poszczególnych części zabudowy itd. Oczywiście na te i inne pytania odpowie nasz projektant, wystarczy umówić się na niezobowiązujące spotkanie, na przykład - zamawiając bezpłatny pomiar.

Zamów bezpłatny pomiar

wymagany
wymagany

Nasi partnerzy:

blum hettich kronopol peka heban stolzen eegger

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

(+48) 695 43 98 08

biuro@meble-na-wymiar.waw.pl